Apie

Apie mus

Mes esame jauni, kūrybingi ir veržlūs verslininkai iš pajūrio, kuriantys ir gaminantys originalius minkštus baldus – SĖDMAIŠIUS. Tai unikalūs, lengvi ir patogūs baldai, kurie vis labiau populiarėja tarp ieškančių komfortiško poilsio ir atsipalaidavimo. Sėdmaišiai puikiai tinka namuose, biuruose, viešbučiuose, kavinėse, paplūdimiuose, mokyklose, darželiuose ir bet kokiame interjere.

Mūsų filosofija yra ta, kad gyvenime turėtume jaustis lengvai ir patogiai, taip pat kaip ir įsitaisę SĖDMAIŠYJE.

„SEDE“ įmonėje dirba nuoširdūs, pozityvūs žmonės, kurie yra visada džiugiai nusiteikę ir pasiruošę Jums padėti išsirinkti geriausią prekę, atitinkančią Jūsų poreikius. Tai – įmonės įkūrėjas Valdas bei vadybininkė Julija, taip pat nuostabios, išradingos ir darbščios siuvėjos, kurių rankose ir gimsta mūsų sėdmaišiai. Su mumis susisiekti galite puslapyje nurodytais kontaktais.

Čia, kompanijoje „SEDE“, mes didžiuojamės savo klientams teikiamomis paslaugomis! Užtikriname, kad sukursime ir pagaminsime stilingus, puikiai interjere atrodančius, patogius ir patvarius SĖDMAIŠIUS. Mūsų SĖDMAIŠIAI puikiai išlaiko formą, yra ilgaamžiai, juos paprasta prižiūrėti.

Šiuo metu siūlome ne tik įsigyti, bet ir išsinuomoti originalius „SEDE“ sėdmaišius. Maloniai kviečiame apsilankyti mūsų internetinėje parduotuvėje. Čia rasite ypač platų produkcijos asortimentą, tad išsirinkti bus paprasta – tikimės, kad Jūs akimirksniu atrasite idealiai tinkantį SĖDMAIŠĮ.

Taip pat su mumis galite susisiekti bei sekti įvairias naujienas mūsų Facebook paskyroje https://www.facebook.com/Sede.lt/. Čia rasite visą informaciją apie renginius bei nuolaidas.

„SEDE“ veiklos pagrindas – kokybė, lankstumas, šiuolaikiškumas – tai mūsų išsikelti tikslai ir vertybės, kuriomis vadovaujamės, kad patenkintume Jūsų poreikius ir prisidėtume prie patogesnio ir stilingesnio jūsų gyvenimo būdo.

Atrasti kažką naujo ir tobulėti mums labai svarbu, dėl šios priežasties taip pat gaminame ir pagal individualius užsakymus. O tai reiškia, kad kiekvienas iš Jūsų galite prisidėti prie kūrybinio proceso. Kartu mes galime daugiau!

SEDE komanda